Prajete si, aby vaša svadbači svadba vašich blízkých bola výnimočná a zábavná?V tom prípade, cheese! – úsmev prosím!Prichádza FunnyBox – nová éra svadobnej zábavy a fotenia.

„Kamaráti nám objednali FunnyBox na našu svadbu. Bolo to skvelé prekvapenie – toľko sme sa nasmiali.. Fotky z fotobúdky boli dokonale uvoľnené, ľudia sa schuti smiali a zabávali sami na sebe. Naozaj, výborné momentky na celý život,“hovorítridsiatnička Adriana, čerstvá mladá pani.

Čo je FunnyBox?

FunnyBox je svadobnáfotobúdka plná zábavy, s cieľom je zabaviť hostí unikátnym spôsobom, a to priamo pri fotení. Svadobný pár a hostia sa môžu počas fotenia vo FunnyBoxebaviť a fotobúdka ich pri tom vyfotí. Samozrejmosťou je množstvo tematických doplnkov a kostýmov, ktoré znásobujú zábavu.

Ako FunnyBox funguje?

Po vašej objednávkedoručíme FunnyBox priamo na miesto svadby. O všetko potrebné sa ďalej postará náš profesionálny tím pracovníkov.Exkluzívny servis s osobnou obsluhou je samozrejmosťou.Stačí vojsť do fotobúdky, vybrať si niektorú zveselých masiek a doplnkov, zvoliť veselú pózu a fotiť sa na vlne nekončiacej zábavy.

Originálne fotopásiky a svadovný fotoalbum

Fotopásiky so svadobnými fotkamidostanete ihneď po odfotení. Na každom fotopásikuje vložené meno ženicha &nevesty či svadobné prianie. Fotenie je neobmedzené – každý sa môže fotiť aj opakovane, podľa chuti a nálady hostí. Okrem toho vieme fotografie zo svadby umiestniť na facebook alebo do online galérie. Vaši hostia tak majú možnosť najlepšie zábery ihneď like-ovať alebo si ich poslať na svoj email.Súčasťou našich služieb jesvadobný fotoalbum so želaniami a odkazmi hostí pre mladomanželov, ktorý pripravujeme priamo počas fotenia.

Prečo je FunnyBox výnimočný?

Len nám sa podarilo spojiť fotenie so zábavou a priniesť tak vaším hosťom výnimočný zážitok. Vaša svadba bude s Funnyboxom ešte krajšou a očarujúcejšou.

Tip na originálny svadobný darček

Ste skupinka priateľov a hľadáte originálny svadobný darček pre novomanželov? Prekvapte ich jedinečným darčekom – svadobnou fotobúdkou FunnyBox, ktorá dodá šmrnc, exkluzivitu a nezabudnuteľnú zábavu každej svadbe. Mladomanželia si okrem úžasných zážitkov odnesú aj fotoalbum všetkých týchto momentov doplnený vašimi želaniami a odkazmi.

Viac informácií nájdete na www.funnybox.sk alebo www.facebook.com/funnybox.sk.

Comments are closed.