Prajete si, aby vaša party, večierok alebo svadba bola výnimočná a zábavná? V tom prípade, cheese! – úsmev, prosím! Prichádza FunnyBox – fotobúdka plná zábavy, prvá a jediná svojho druhu na slovenskom trhu.

Na miesto, začíname!

Čo? Predsa super zábavu na vlastný účet! Stačí na to „bláznivá“ fotobúdka FunnyBox, kde nikto iný neuvidí vaše roztopašné grimasy a pózy. Iba ak by ste výsledný fotopásik ukázali aj ostatným zúčastneným. Preto – uvoľnite sa, prosím, prichádza nová éra zábavného fotenia!

Vojdete dovnútra, nasadíte si úsmev, prípadne aj kostým a masku a – hotovo, môže sa začať super zábava! Bez toho, aby ste sa museli siliť do umelého úsmevu a skúšať opozerané klasické pózy, či mať trému z toho, ako budete zasa na tej nevydarenej fotke vyzerať. S FunnyBoxom vám podobná katastrofa určite nehrozí. Pri fotení vás nikto nepozoruje, jedine, ak sa rozhodnete, že do neho nevstúpite sami, ale s partnerom alebo dokonca s celou partiou vašich priateľov.

Privítajte, FunnyBox, prosím!

Fotobúdka FunnyBox bola vytvorená špeciálne na akcie, ktorých cieľom je zabaviť hostí unikátnym spôsobom, a to priamo pri fotení. Či už ide o narodeninovú oslavu, svadbu, party, firemnú akciu alebo výstavu, hostia sa môžu v súkromí FunnyBoxu odviazať, robiť akékoľvek vtipné pózy či veselé grimasy a fotobúdka ich pri tom vyfotí. Každý z nich si okrem skvelého zážitku a maximálnej zábavy odnesie svoj fotospásik so štyrmi veselými fotkami a odkazom oslávenca.

Ako FunnyBox funguje?

Veľmi jednoducho a bez sprievodných problémov. Ak si FunnyBox objednáte, doručia vám ho priamo na miesto vašej akcie. Navyše, profesionálny tím pracovníkov sa postará aj o všetky ďalšie potrebné záležitosti – zabezpečí rekvizity či kostýmy, podá potrebné informácie. Vám už potom naozaj len stačí vojsť do fotobúdky, nasadiť si masku alebo veselú pózu a fotiť sa na vlne nekončiacej zábavy. Fotopásiky dostanete ihneď po odfotení, pričom na každom môže byť umiestnený dohodnutý odkaz, meno či logo firmy. Navyše, fotky z akcie sa môžu na vašu žiadosť umiestniť i na facebook alebo do online galérie, aby všetci hostia mali možnosť top zábery ihneď like-ovať alebo si ich stiahnuť do vlastného počítača.

Prečo je FunnyBox výnimočný?

Len fotobúdka FunnyBox dokáže spojiť fotenie so zábavou a priniesť všetkým hosťom príjemné uvoľnenie a výnimočný zážitok. Svieže posolstvo, odkaz, značku či produkt potom môže – aj si to želáte – šíriť ďalej nielen v teréne akcie, ale aj online. Vaša svadba bude s Funnyboxom ešte krajšia, vaša party očarujúcejšia a vaša firemná akcia absolútne výnimočná.

FunnyBox máme radi, pretože…

„Nerada sa fotím.“ prezrádza na seba 27-ročná Jana a dodáva s úsmevom: „Na firemnej party sme však mali túto „fotobúdku“ a fotky, ktoré z nej „vyliezli“ sú super! Ani moja tvár ich nekazí!“

„Kamaráti nám objednali FunnyBox na našu svadbu. Bolo to SUPER PREKVAPENIE – toľko sme sa nasmiali.. Fotky z fotobúdky sú dokonale uvoľnené, ľudia sa schuti smiali a zabávali sami na sebe. Naozaj, výborné momentky na celý život,“ hovorí tridsiatnička Zuzka, čerstvá mladá pani.

Navnadilo vás to? Všetky potrebné informácie nájdete na www.funnybox.sk alebo na www.facebook.com/funnybox.sk

Článok zverejnený na topky.sk

Comments are closed.