Funnybox na svadne Okoc

Viac krát nám bolo vyčítané, že sme prestali zverejňovať fotografie a správy z akcií. Nuž je to pravda, najmä s nástupom GDPR sme od toho čiastočne upustili. Dnes prinášame aspoň fotografie z vybraných nedávnych inštalácii fotobúdky Funnybox.

Funnybox na svadne Okoc

Prvá je na jednej veľmi vydarenej svadbe. Konala sa v obci Okoč, neďaleko Veľkého Medera v naozaj veľmi zaujímavom prostredí vinárstva Sanvin. Vinárstvo Sanvin sa nachádza v malebnom prostredí Podunajskej nížiny. Obklopené je iba vinohradmi a poliami, takže človek má bezprostredný zážitok z dotyku s prírodou. Areál vinárstva je koncipovaný veľmi moderne, projektovali ho Viedenskí architekti. Inštalácia fotobúdky Funnybox do prostredia veľmi pekne zapadla, prispela k skutočnej skvelej nálade na svadbe a účastníci vďaka nám odišli zo svadby s veľmi milým a trvácim pripomienkovým darčekom

Veľmi radi sa tiež zúčastňujeme hodov J. Tohtoročné Dúbravské hody boli sprevádzané lákavým programom a cestu na ne si našlo nemálo obyvateľov nie len Dúbravky. Samozrejme, nechýbala ani naša fotobúdka Funnybox a jej exteriérovú inštaláciu si môžete pozrieť na priložených fotografiách.

Funnybox a Dubravske hody 1 

Ak sa Vám zdá, že Funnybox by mohol byť dobrým nápadom aj pre Vašu budúcu akciu či event, samozrejme nemýlite sa. Všetky informácie nájdete na stránke www.funnybox.sk, Vaše prípadné otázky ochotne zodpovie náš tím Funnybox.

 

Comments are closed.